Haber

Anadolu Yıldızlar Ligi’nde yarı final maçları Muş’ta yapıldı

– Anadolu Yıldızlar Ligi yarı final maçları Muş’ta yapıldı

Muş’un ev sahipliğinde düzenlenen MUŞ – 2023 Osman Bayraktar Dönemi Futbol Yarı Final Maçları, 9 ilden 10 takımın katılımıyla başladı.

Kahramanmaraş ve 11 ilde meydana gelen depremlerde hayatını kaybeden gençler doğrudan etkilendi. Spor Bakanlık çalışanları adına Master Lig’de turnuva düzenlendi. Muş 1071 Spor Kompleksi sentetik sahasında düzenlenen 2023 Osman Bayraktar Sezonu Anadolu Yıldızlar Ligi (Ana Lig) futbol yarı final müsabakalarına 9 ilden 110 sporcu katıldı. 3 gün sürecek maçlarda 10 takım başarı mücadelesi verecek. Finale kalan takımlar Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

Konuyla ilgili konuşan İl Müdürü Mehmet Arif Taşdemir, 4 kadın ve 6 erkek takımının yer aldığı 10 grubun yarı finale ev sahipliği yaptığını belirtti. İl Müdürü Taşdemir, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın beyin sarsıntısında hayatını kaybeden çalışanları ve merhum Osman Bayraktar adına bugün 9 ilden 10 grubu Ana Lig’de Muş ilimizde ağırlıyoruz. 3 gün sürecek bu maçların ilimizin geneline, genel olarak ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Burada elde edecekleri başarı ile Türkiye finallerine kalacaklar. Gençlerimizin israftan uzak durması için bu ve benzeri uygulamaları çoğaltacağız.”

findikliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu