Haber

İlişki Terapisti Selin Karacehennem’in “Bakire Olmadığınızı Söylemeyin” Çıkışı Sosyal Medyayı İkiye Böldü

Yaşam koçu, evlilik ve bağlantı terapisti olarak bilinen Selin Karacehennem toplumsal medyadan takipçilerinin sorularına verdiği karşılıklarla sık sık gündeme geliyor. En son bir takipçisinin bekaret sorusuna verdiği karşılıkla gündem olan Karacehennem’in aynı konuyla ilgili söylemleri takipçilerini ikiye böldü. Gelin Selin Karacehennem’in o yanıtına birlikte bakalım…

Televizyon programlarından tanıdığımız ömür koçu, evlilik ve münasebet terapisti olan Selin Karacehennem’i tanımayan yoktur.

Aynı zamanda sosyal medya üzerinden takipçilerinin sorularını cevaplayan Karacehennem, verdiği yanıtlarla da sık sık gündem oluyor.

En son eşinden önce başkasıyla ilişki yaşayan kadının bekaret sorusuna ‘Her dakika size ne diyorum. Sakın anlatmayın!’ yanıtıyla gündeme gelen Karacehenem aynı konuyla ilgili benzer bir yorumda daha bulundu.

Yeniden gündeme gelen bekaret konusuyla ilgili Karacehennem bu kez;”Yıllardır gelir ‘bakirelik’ sorusu… Peki neden ‘söylemeyin’ diyorum? Bunu mutluluğunuzu sağlamak için beyaz palavra olarak görmeli misiniz?” dedi.

Daha evvel alakaya girmiş birinin evlenirken bunu saklamasının memnunluk için gerekli olduğunu savunan fenomen isim takipçilerini ikiye böldü.

Vallahi biz artık yorumsuz kaldık. Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu