Haber

Lyon Belediyesi’nden ekoseksüellik için mali destek

Doğayla iç içe olmanın tadını çıkarıyorlar, ağaçlara sarılıyorlar, toprağı okşuyorlar, ormanda çıplak koşuyorlar, çınar ağacına sürtünüyorlar, çimlerde bayılıyorlar.

Cinsel ilişkiye ihtiyaç duyduklarında çim ağırlıklarını takıp doğayı solumakta, şelaleler tarafından tahrik edilmekte ve suda garip bir ruh haline girmektedir.

Doğaya karşı karşı konulamaz bir istek ve coşkuları vardır ve bunu her gün hissederler.

Lyon Belediyesi mali destek sağlıyor

Suya, nehre, ağaca, çimene, şelaleye, denize ve akla gelebilecek her şeye aşık olabilirler.

Doğaya dair her şey onların bayılmasına yeter, bu kümelenmeler aynı zamanda yaşanan duygu durumunu da yansıtır. “ekoseksüellik”adlandırır.

Fransa’nın Lyon Belediyesi, ekoseksüelliğe sağladığı kültürel mali destekle tartışma konusu oldu.

Korkunç video

Sosyal medyada büyük yankı uyandıran belediyeye eleştiriler yükselirken, bir tanıtım görseli işin sapkın boyutunu gözler önüne serdi.

Birkaç saat içinde yüzbinlerce internet kullanıcısına ulaşan görüntüde, ekoseksüelliği teşvik eden tamamen çıplak kişilerin, aralarında çocukların da bulunduğu bir seyirci kitlesi önünde çevre ve cinsellik temalı gösteri yaptığı anlar yaşandı.

Tepkiler yükseldi

Lyon 2. Bölge Belediye Başkanı Pierre Oliver, çıplak gösteri için belediye sübvansiyonunu kınadı.

Kültürden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Nathalie Perrin-Gilbert, geçen Haziran başında yardımın verilmesi için “oybirliğiyle olumlu görüş” verildiğine dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu