Haber

AK Parti ve CHP Genel Başkan Yardımcıları Balıkesir’de oy kullandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir’de oy kullandı. Her iki başkan yardımcısı da oylamanın ardından “hayırlı olsun” diledi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Balıkesir’de Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimi için oy kullandı. Uygur, eşi ve kızıyla birlikte Altıneylül ilçesindeki Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne oy kullanmak için geldi. 1306 numaralı sandıkta oy kullanan Uygur, vatandaşların yoğun bir şekilde seçime katıldığını söyledi. Uygur, “Milletimiz demokratik olgunlukla geleceği konusunda doğru kararı verecektir. Bu önemli bir tercihtir. Milletimizin sağduyusuna, öngörüsüne ve öngörüsüne inanıyoruz. Milletimizin en iyisini yapacağına inancımız tamdır.” Türkiye’miz ve geleceğimiz için gerçek karar.”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Gönen ilçesindeki Işıl İpek İlkokulu’nda oy kullandı. Oğlu Erdal ile birlikte sandık başına giden Akın, “Bugün Anneler Günü, tüm annelerimizin bu güzel gününü kutluyorum. Annelerimizin bereketiyle güzel bir Türkiye’de hep birlikte olmayı temenni ediyorum.” – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu